Попередження

 

Ця Книга є безкоштовною і жодним чином не може бути джерелом комерції.

 

Ви можете вільно копіювати цю Книгу для своїх проповідей, або розповсюджувати її, або також для вашої євангелізації в соціальних мережах, за умови, що її зміст не буде модифіковано чи змінено жодним чином, і що сайт mcreveil.org цитується як джерело.

 

Горе вам, жадібні агенти сатани, які спробують продати ці вчення і свідчення!

 

Горе вам, сини сатани, яким ви любите публікувати ці вчення та свідчення в соціальних мережах, приховуючи адресу веб-сайту www.mcreveil.org, або фальсифікуючи їх вміст!

 

Знайте, що ви можете уникнути людської праведності, але ви точно не уникнете Божого суду.

 

О змії, о роде гадючий, як ви втечете від засуду до геєнни? від Матвія 23:33

 

ЯК ЗАЛИШИТИ ТАБІР САТАНИ

 

1- Введення

 

Як говорить нам Слово Боже в 1Івана 5:19, "... ввесь світ лежить у злі." Сатані вдалося забруднити весь світ чаклунством, аж до того, що стає важко знайти людей, не причетних до чаклунства. Мало того, що більшість тих, хто населяє землю, є людьми, які прийшли на світ зі своїм чаклунством, але навіть серед народжених без чаклунства багато хто був ініційований в нього.

 

Коли ви перебуваєте в чаклунстві, в магії або в одній з різних сатанинських сект, які наповнюють світ в наші дні, ви перебуваєте в таборі сатани. Дехто потрапив до табору сатани мимоволі й несвідомо чи то через незнання, чи то через недбалість. Інші ж входили в неї добровільно і свідомо, через жадібність, або пошуки слави, або пошуки легкого життя, або марнославства, або життєву гордість тощо.

 

Але як би ви не опинилися в таборі сатани, або чому ви там опинилися, результат той самий, на жаль. Ви перебуваєте під контролем сатани, і ви служите сатані. Якщо ви помрете, ви опинитеся саме в пеклі, щоб провести там свою вічність. Усвідомлюючи небезпеку, яка чекає на всіх, хто перебуває в таборі сатани, я вважав за краще надати це вчення у ваше розпорядження. Тому це повідомлення адресоване всім, хто все ще перебуває в таборі сатани.

 

2- Зараз час тікати з Пекла

 

Дорогий друже, ти, хто все ще перебуваєш у таборі сатани, чи ти сатаніст, чи простий чарівник, чи ти агент підводного світу, чи агент будь-якого іншого царства сатани, незалежно від рангу, який ти маєш чи ранг, який ви займаєте в таборі сатани, це повідомлення адресоване вам.

 

Сатана і всі ті, хто йому служить, опиняться в Пеклі. Незалежно від того, чи є ви чаклуном, тобто агентом сатани низького рівня, який служить дияволу, не бачачи його, і який працює тільки зі злими духами, або ви сатаніст, тобто сатаніст високого рівня, який відвідує зустрічі і зустрічається з сатаною, пекло на вічність чекає на вас, якщо ви залишитеся в цьому таборі.

 

Знайте, що ви можете покинути табір Сатани, якщо захочете, і приєднатися до табору Ісуса Христа, щоб звільнитися від усієї сили сатани і спастися на вічність. Все, що вам потрібно зробити, це щиро зізнатися у всіх своїх чаклунських практиках і всіх ваших творах темряви, з твердим зобов'язанням зректися їх раз і назавжди. Це вчення пояснює, що робити, якщо ви хочете зізнатися у своїх діях чаклунства і назавжди покинути табір сатани.

 

3- Як зізнатися в чаклунстві?

 

Ви, які все ще перебуваєте у чаклунстві, знаєте, що не можете сподіватися на прощення від Бога і звільнення, якщо не зробите чесного і повного покаяння. Якщо ви зробите подібність покаяння, або якщо ви зізнатися, деякі з ваших робіт приховуючи інших, або якщо ви зізнатися ваші акти в розмитим і завуальованим чином, тобто з хитрістю, ви витрачаєте свій час. Якщо ви робите вигляд, що визнаєте свої справи чаклунства, але хочете приховати певні деталі, ви не отримаєте прощення, бо Бог знає, що ви брешете, і ваше визволення ніколи не буде можливим.

 

Пакти зроблені з Сатаною ніколи не Зламаний, поки вони повністю і чесно зізнався. Сатана це дуже добре знає; саме тому він докладає всіх зусиль, щоб тримати чаклунів у брехні щоразу, коли вони хочуть зізнатися у своїх діях. Сатана знає, що якщо ви зробите справжнє покаяння, вам буде прощено. Він також знає, що одна цятка брехні зведе нанівець всю вашу сповідь. Отже, ви повинні знати, чого ви хочете.

 

Пам'ятайте дуже добре, що всі практики і роботи чаклунства повинні бути Зізнався так, що є звільнення. Протилежне не представляється можливим. Саме тому багато хто з тих, хто вважає, що зізнався в чаклунстві, завжди опиняються застряглими в своєму чаклунстві. Незважаючи на визволення, яке, на їхню думку, вони отримали, вони все ще перебувають у таборі сатани. Тож знайте, що ви виграєте, будучи чесними, і що ви єдиний невдаха, якщо вирішите брехати. На кону ваше спасіння. Поки ви залишаєтеся в таборі сатани, Пекло чекає на вас.

 

4- Остерігайтеся брехні

 

Багато агентів сатани, які поклялися залишатися вірними своєму господареві сатані, відмовляються визнавати свої діла чаклунства, навіть коли Бог дає їм можливість, оголюючи їхні діла. Більше не в змозі заперечувати своє чаклунство, коли Господь викрив їх, ці агенти Пекла приступають до спокушання. У той час як одні стверджують, що займаються "несвідомим чаклунством", інші стверджують, що є жертвами "кошмарів".

 

Терміни "несвідоме чаклунство" і "кошмарів" стали знаряддям брехні в їхніх устах. Вони не знають, що коли вони потраплять у пекло, їхній головний сатана не зможе їх врятувати. Навпаки, він навіть буде першим їх катувати. Усі ви, агенти сатани, які кожного разу стверджують, що перебувають у несвідомому чаклунстві або жертви кошмарів, знайте, що у вогні пекла ваше несвідоме чаклунство стане свідомим, а ваші кошмари стануть реальністю. Вас попереджають!

 

5- Етапи сповіді чаклунства

 

Ось різні кроки, які слід виконати, щоб зізнатися у всіх творах чаклунства, щоб ви могли сподіватися, що вас пробачать та / або визволять.

 

1-Поясніть, коли і як ви були ініційовані в чаклунстві.

 

Є чаклуни, які кажуть, що не знають, коли і як їх познайомили з чаклунством. Деякі навіть кажуть, що, наскільки їм відомо, вони так і не були ініційовані. Так часто буває у тих, хто народився зі своїм чаклунством. Отже, якщо ви займаєтеся чаклунством, але не можете пояснити, коли і як вас ініціювали, це тому, що ви один з тих, хто народився з чаклунством. В цьому випадку просто вкажіть у своєму зізнанні, що ви народилися зі своїм чаклунством.

 

2- Скажіть, як довго ви працювали.

 

3- Визнайте кожен акт чаклунства.

 

4- Цитата імена всіх тих, хто був жертвами вашого чаклунства, чи є вони в світі або в Церква.

 

5- Скажіть детально, що ви зробили для кожного з них.

 

6- Дайте імена всіх тих, з ким ви працюєте, не залишаючи одного.

 

7- Цитата імена всіх тих, кого ви зуміли ініціювати, діти і дорослі.

 

8- Дайте імена всіх тих, кого ви намагалися започаткувати без успіху, діти і дорослі, і вкажіть, чому ініціація не мала успіху.

 

9- Процитуйте імена кожної людини, про яку ви робили заклинання. Поясніть різні типи заклинань, які ви зробили про кожну згадану людину.

 

10- Якщо ви агент сатани на місії в Церкви, Цитуємо всі інші чарівники ви знаєте в цій церкві, навіть якщо ви не працюєте на тій же команді.

 

11- Якщо ви є агентом сатани на місії в Церкві взагалі, ви обов'язково повинні розкрити місію, яка була доручена вам і вашим супутникам, і ви повинні назвати всіх своїх товаришів.

 

12- Цитата всі акти злочестивості ви позували.

 

6- Чому це необхідно, щоб зробити сповідь таким чином?

 

Тому що, на жаль, іншого шляху немає. Бог ніколи не пробачить вашому чаклунству, поки люди, яких ви заручнили через вашу чарівну практику, все ще перебувають у полоні. Називаючи кожне ім'я людей, проти яких ви зробили заклинання, і надавши деталі того, що ви зробили проти цих людей, ви відкриваєте шлях для їхнього визволення, а отже, і до вашого власного визволення. Бог не визволить вас, коли Він знає, що ви добровільно утримуєте інших людей в полоні. Це неможливо.

 

Зробивши справжню сповідь, у вас з'явиться можливість попросити вибачення у всіх своїх жертв, які ще живі. Якщо ви добровільно вирішите приховати деякі свої вчинки і твори чаклунства, ви можете бути впевнені, що вашого визволення не відбудеться, і що ви ніколи не отримаєте прощення. І якщо ви забудете кілька стихій, будучи чесними у своєму серці, Господь нагадає вам про забуті стихії. Кожна брехня, яку ви змішуєте з сповіддю, визнає недійсною всю сповідь.

 

Всі ті, хто вважав, що вони вже визнали своє чаклунство, але все ще знаходяться в одній практиці, повинні розуміти, що їхнє визнання не було зроблено належним чином. Він повинні зробити це знову.

 

Якщо ваші твори чаклунства чітко видно, і все ж ви не думаєте, що ви чаклун і не знаєте, що зізнатися, значить, ви демон. Той, хто несе плоди сатани, але хто не може визнати і визнати їх, щоб їм було прощено і Виданий, це демон, тобто людина, яка не буде спасена. Тому що неможливо будь-кого бути врятованим без покаяння і без визволення. Це неможливо.

 

Отже, якщо ви є агентом сатани, і ви вірите, що будете з тих, хто може бути спасенний, знайте, що воно обов'язково буде бути через сповідання всіх ваших справ і відречення від усіх плодів сатани. Перш ніж вибирати бути впертим і залишитися в брехні, роблячи вигляд, що не знаєте, що зізнатися, пам'ятайте, що вас чекає пекло. Перестань обманювати себе!

 

7- Остерігайтеся спокушання

 

Коли Господь просить вас зізнатися Чаклунство, не ходіть в відволікання до визнання польотів, брехні, розпусти, перелюб, і інші гріхи. Визнайся тільки чаклунство. Якщо у вас є інші гріхи, щоб зізнатися, ви будете робити це окремо, а не змішуючи їх з чаклунством. І якщо ви сподіваєтеся отримати будь-яке прощення після вашої сповіді, не намагайтеся виправдати себе, просто визнайте свої твори і свою практику і зізнатися їх.

 

8- Висновок

 

Сатана витрачає час на залякування і погрози своїм агентам, кажучи їм, що якщо вони зізнаються у своїх діях, вони помруть. Не лякайтеся сатани. Коли ви приймаєте Ісуса Христа, ваше життя або смерть тепер залежать від Нього. Визнайте всі свої діла чесно і щиро, і Господь Ісус зможе захистити вас від помсти сатани. Але навіть якби Він вирішив дозволити вам померти, ви були б спасенні на вічність. У від Матвія 16:26 сказано: " Яка ж користь людині, що здобуде ввесь світ, але душу свою занапастить? Або що дасть людина взамін за душу свою?" І до филип'ян 1:21, щоб додати: "Бо для мене життя то Христос, а смерть то надбання."

 

Благодать зо всіма, що незмінно люблять Господа нашого Ісуса Христа!

 

Запрошення

 

Дорогі брати і сестри,

 

Якщо ви втекли від фальшивих церков і хочете знати, що вам потрібно зробити, ось два рішення, доступні для вас:

 

1- Подивіться, чи є навколо вас інші діти Бога, які бояться Бога і бажають жити згідно зі Здоровій Науці. Якщо ви знайдете такі, сміливо приєднуйтесь до них.

 

2- Якщо ви не можете знайти його і хочете приєднатися до нас, наші двері відкриті для вас. Єдине, що ми попросимо вас зробити, це спочатку прочитати всі Вчення, які Господь дав нам і які можна знайти на нашому сайті www.mcreveil.org, щоб запевнити вас, що вони відповідають Біблії. Якщо ви знайдете їх у відповідності з Біблією і готові підкоритися Ісусу Христу і жити відповідно до вимог Його слова, ми будемо вітати вас з радістю.

 

Благодать Господа нашого Ісуса нехай буде з вами!

 

Джерело & Контакт:

Веб-сайт: https://www.mcreveil.org
Електронна пошта: mail@mcreveil.org

Натисніть тут, щоб завантажити цю книгу в PDF