Попередження

 

Ця Книга є безкоштовною і жодним чином не може бути джерелом комерції.

 

Ви можете вільно копіювати цю Книгу для своїх проповідей, або розповсюджувати її, або також для вашої євангелізації в соціальних мережах, за умови, що її зміст не буде модифіковано чи змінено жодним чином, і що сайт mcreveil.org цитується як джерело.

 

Горе вам, жадібні агенти сатани, які спробують продати ці вчення і свідчення!

 

Горе вам, сини сатани, яким ви любите публікувати ці вчення та свідчення в соціальних мережах, приховуючи адресу веб-сайту www.mcreveil.org, або фальсифікуючи їх вміст!

 

Знайте, що ви можете уникнути людської праведності, але ви точно не уникнете Божого суду.

 

О змії, о роде гадючий, як ви втечете від засуду до геєнни? від Матвія 23:33

 

ВАКЦИНА ВІД COVID-19: ПРОЕКТ ПЛАНЕТАРНОГО ГЕНОЦИДУ

 

1- Введення

 

Шановні брати і друзі, ми вважаємо важливим надати вам стенограму короткого відео Фредерік Шомон, яке застерігає весь світ від вакцини від Covid-19, яка є нічим іншим, як знищенням людської раси демонами, які контролюють світ. Це застереження досить чітке і досить добре задокументоване, щоб переконати найбільш скептично. Ви можете знайти саме відео або на сайті Фредеріка, або на сайті mcreveil.org сайті. Заради себе і заради своєї сім'ї серйозно до цього послання і поділіться ним якомога більше. Весь світ повинен бути попереджений, поки ще є час.

 

Світ наближається до кінця, і знак звіра, оголошений в Біблії кілька тисяч років тому, ось-ось набуде чинності з початком правління антихриста. Щоб дізнатися більше, будь ласка, прочитайте вчення під назвою "клеймо звіра", який можна знайти на www.mcreveil.org сайті в меню Кінець Часів.

 

Ця отрута під назвою вакцина від Covid-19, як тільки вона буде запущена, буде нав'язана людям майже в кожній країні світу, як умова для подорожей, для роботи, для покупок і т.д. Це буде умовою, яку потрібно виконати, щоб мати доступ до всього і користуватися своїми свободами. Пам'ятайте дуже добре, що це огидне рішення, яке буде прийнято, нібито для боротьби з пандемією Covid-19, не матиме нічого спільного з будь-яким бажанням захистити людей від будь-якого вірусу. Це сатанинський план знищення людства.

 

Ми надали у ваше розпорядження інші цінні статті, що розкривають цей план сатани, серед яких, "Давида Айке: Змова Covid-19"; "Covid 19: Заборона На Ефективні Рішення"; "Covid-19: Маски Та Бар’єрні Жести марні"; "Covid-19: Соковита Торгівля Для Лікарень"; "Розкрито брехню про Covid-19"; "Лікар Застерігає Проти Вакцини Covid"; "Вакцини Covid-19: Зброя Масового Знищення"; "Професор Жан-Бернар Фуртіллан В Небезпеці"; "Директор Похоронної Компанії Викрив Брехню про Covid"; "Вакцина: Надзвичайно Небезпечна Отрута"; "Правда про СНІД"; "Медицина C: Організована Геноцид"; і т.д. і кілька відео. Всі ці статті ви знайдете на сайті www.mcreveil.org.

 

2- Попередження про вакцину - Вся правда

 

Фредерік Шомон, для сайту verite-covid19.fr. Всім доброго ранку. Ось правда про вакцину, яку Новий Світовий Порядок хоче нав'язати нам усім. Перш ніж іти далі, попередження щодо цього відео здається необхідним. Все, що ви побачите та почуєте у цьому відео, було предметом дуже масштабних досліджень завдяки сприянню професора Жана-Бернара Фуртіллана та завдяки доктору Крістіану Талу Шаллеру. Все, що ви почуєте, можна повністю перевірити за посиланнями під цим відео, а також на веб-сайті www.verite-covid19.fr.

 

Давайте подивимося на цей патент: WO 2020/060606 A1, заявником якого є не хто інший, як компанія Microsoft, створена, серед іншого, Біллом Гейтсом. Цей документ від 26 березня 2020 року. Цей патент охоплює дуже велику кількість країн. Фактично, майже вся планета. Давайте поспостерігаємо за цією схемою ближче. Система cryptocurrency з використанням даних активності тіла. Що це?

 

 

Маленький чоловічок в лівому нижньому кутку-це ви, це я, це хто завгодно.

 

Sensor: Датчик - це наночастинки, які будуть додані до флакона з вакциною. Це як мікрочіп, імплантований під шкіру вашої кішки чи собаки. Різниця полягає в тому, що ви знайдете тисячі, якщо не мільйони, в одній дозі вакцини. Після введення вакцини ви будете зберігати їх до смерті і навіть після. Неможливо позбутися від них, ви відзначені на все життя.

 

User Device: Пристрій користувача, що це таке? Це ваш мобільний телефон. Він зможе спілкуватися з наночастинками, які будуть циркулювати у ваших венах. Звичайно, ваш мобільний телефон підключений до Інтернету ... з чим? З новими мережами 5G! Таким чином, ви можете бути виявлені, локалізовані владою в будь-який час дня і ночі.

 

Це дратує. Хочете кинути свій мобільний телефон у річку? Хочете підірвати його в мікрохвильовці? Це небезпечно. Але будьте обережні, якщо ви натрапите на когось із мобільним телефоном, вас знову помітять. І так! Всі мобільні телефони навколо вас помічають вас. Щоб уникнути виявлення, вам доведеться йти посеред океану, посеред пустелі, або в лісі, за умови, що ви не натрапите на нікого, хто має мобільний телефон. Що робити, якщо всі викинуть свої мобільні телефони? Так, але ми не повинні забувати, що реле 5G можна легко знайти в лічильниках електроенергії, в міських меблевих конструкціях, автобусних зупинках, у камерах для вимірювання швидкості, червоних ліхтарях тощо... Тому, щоб не бути поміченими, нам доведеться змінити планету.

 

Тепер спростимо нашу схему.

 

 

Вакцина та наночастинки змішуються у шприці. І тому вакцина та наночастинки вводяться у ваш організм одночасно. З цього моменту ваш мобільний телефон негайно знайде вас. І завдяки магії мереж 5G ваше місцезнаходження вже не є таємницею для влади.

 

Що є в меню цієї вакцини? Ось короткий виклад лих вакцини, які вони хочуть ввести вам у ваше тіло:

 

- 4 фрагменти ВІЛ1: вірус СНІДу, який дає вакцинованим людям, синдром СНІДу та отриманий імунодефіцит.

- ДНК-послідовності зародка малярії, які дають малярію вакцинованим людям.

- 157 додаткових послідовностей ДНК і білка (див. патент США 8.243.718 B2), чия присутність і роль нез'ясовані.

- Наночастинки, які дозволять остаточно контролювати людей, вакцинованих через 5G.

 

Вакцина ChAdOx1nCov-19, яку вони хочуть ввести у ваше тіло, містить:

 

- ChAdOx1nCov-19: коронавірус Covid-19, що носить вектор аденовірусу ChAdOx1.

- Наночастинки, описані в патенті Microsoft PCT / US 2019/038084, який дозволить контролювати всіх завдяки 5G.

- Консервуючі дезінфікуючі засоби: Тимерозал або формальдегід та антибіотики..

 

Covid-19 - штучний коронавірус виробництва Франції Інститутом Пастера, від природного коронавірусу Sars-CoV. Covid-19 є результатом кількох генетичних маніпуляцій, проведених на штамі коронавірусу Sars-CoV, пов'язаному з важким гострим респіраторним синдромом SARS, в результаті вибірки, перерахованої під номером 03 15 89, зібраної з бронхо-альвеоярного миття пацієнтів, інфікованих коронавірусом Sars-CoV, вченими з Інституту Пастера до 2003 року, у французькій лікарні в Ханої, В'єтнам.

 

Перший крок: Sars-CoV1 був виготовлений за першим патентом 2003 року, європейським патентом EP 1,694 829 B1 і патентом США 012 8224 A1, від Sars-CoV, зібраним в Ханої до 2003 року.

 

Другий крок: Sars-CoV2 був продовженням першого патенту США 012 8224 A1, захищеного другим патентом США 8 243 718 B2, в 2011 році, від Sars-CoV1.

 

Третій крок: Covid-19 був вироблений з Sars-CoV2, вставляючи в його геном чотири послідовності від ВІЛ, вірусу СНІДу до РНК. Батько Covid-19 - доктор Фредерік Тангі, директор з інновацій у галузі вакцин в Інституті Пастера.

 

Зрештою, Covid-19 був виготовлений у Франції французькими вченими з Інституту Пастера, з природного коронавірусу Sars-CoV, а потім переданий в Ухань, де французи з Інституту Пастер навмисно випустили його в без відома вчених з лабораторії Ухань та китайського уряду. Коли вона каже: "Covid-19 - це не китайський вірус", Китай не бреше!

 

Після введення вакцина не матиме негайних наслідків. Лише пізніше ви помрете від малярії, СНІДу чи будь-якої іншої хвороби, з якою ваша імунна система нічого не зможе зробити. Нарешті, шляхом примусового створення імунодефіциту ця вакцина позбавить усіх засобів для лікування будь-якої хвороби - ідеального злочину проти людства.

 

Таким чином, ви можете виміряти ступінь збоченості цієї вакцинальної зброї. Ми запрошуємо всіх, хто вважає інформацію в цьому відео фейковими новинами, перевірити їх точність за посиланнями, наданими під цим відео. www.verite-covid19.fr.

 

Так закінчується це маленьке відео, яке я пропоную вам завантажити без модерації і поділитися широко. Дякуємо вам за увагу, і я бажаю вам всім удачі.

 

3- Промоутери цієї сатанинської вакцини

 

Промоутерами цієї сатанинської вакцини є Білл Гейтс і його союзники:

 

Білл Гейтс, Еммануель Макрон, Жак Атталі, Агнес Бузин, Ів Леві, Олів'є Веран, Жером Саломон, Домінік Мартін, Тедрос Адханом Гебреєсус, Ентоні Фаучі, Фредерік Тангі, Адріан Хілл.

 

 

Ось так! Народ знає, що його чекає! Йому залишається тільки діяти відповідно…

 

Професор Жан-Бернар Фуртілан

Лікар Серж Радер

Лікар Крістіан Тал Шаллер

Фредерік Шомон

 

4- Висновок

 

Дорогі брати і друзі, знайте, що ніколи не було хорошої вакцини, як ви можете прочитати в статті "Вакцина: Надзвичайно Небезпечна Отрута", яку ви знайдете на сайті www.mcreveil.org, в рубриці Здоров'я. Але, на відміну від інших вакцин, які призначалися для геноциду лише декількох груп людей, ця вакцина проти Covid - 19 має те особливе значення, що вона спрямована на знищення всього людства. Врятуйте себе від цього збоченого покоління. Часи скінчилися. Ми переживаємо те, що Біблія називає кінцем часів. Біблійні пророцтва виконуються на наших очах. Для тих, хто не вірив у Біблію, прийшов час звернути на неї увагу. Ми радимо Вам, навіть з цікавості, прочитати те, що Біблія сповістила багато тисяч років тому про це, в порівнянні з кінцем часів. Прочитайте Від Матвія 24-ту главу, Від Луки 17-ту главу і перегляньте Книгу Одкровення.

 

Тепер, коли було показано, що вакцина від Covid-19 є отрутою, згубні наслідки якої будуть незворотними, все, що вам потрібно зробити, це втекти від неї. Не приймайте вакцину від Covid-19 ні за що у світі. Ця сатанична отрута не тільки знищить ваше тіло, це також зруйнує вашу душу. Я хочу, щоб ви знали, що всі ті погані хлопці, які заохочують вас прийняти цю вакцину, є вампірами. Вони продали душу дияволу і не хочуть загинути поодинці. Вони демони. Не слухайте їх! Якщо ви хочете зрозуміти природу цих людей і чому вони такі злі, прочитайте вчення під назвою "Елементи мудрості", яке ви можете знайти на www.mcreveil.org.

 

Застереження: При запуску сатанинальної вакцини від Covid-19 ви побачите кількох світових лідерів, які виступають по телебаченню, отримуючи щеплення перед усіма. Не потрапляйте в пастку цих лицемірів. Деякі отримуватимуть власну вакцину, відмінну від вакцини, яку вони вам дадуть, інші просто робитимуть вигляд, що вони щеплені. Пам’ятайте, ці люди - справжні негідники, люди, яких ніколи не слід сприймати всерйоз. Так що навіть якщо ви бачите, що вони отримують щеплення, не імітувати їх. Ніколи не приймай цю отруту вакциною вічної смерті. Ця вакцина приведе вас до фізичної смерті і духовної смерті. НЕ ВІЗЬМИ! НЕ ВІЗЬМИ! НЕ ВІЗЬМИ!

 

Благодать зо всіма, що незмінно люблять Господа нашого Ісуса Христа!

 

Запрошення

 

Дорогі брати і сестри,

 

Якщо ви втекли від фальшивих церков і хочете знати, що вам потрібно зробити, ось два рішення, доступні для вас:

 

1- Подивіться, чи є навколо вас інші діти Бога, які бояться Бога і бажають жити згідно зі Здоровій Науці. Якщо ви знайдете такі, сміливо приєднуйтесь до них.

 

2- Якщо ви не можете знайти його і хочете приєднатися до нас, наші двері відкриті для вас. Єдине, що ми попросимо вас зробити, це спочатку прочитати всі Вчення, які Господь дав нам і які можна знайти на нашому сайті www.mcreveil.org, щоб запевнити вас, що вони відповідають Біблії. Якщо ви знайдете їх у відповідності з Біблією і готові підкоритися Ісусу Христу і жити відповідно до вимог Його слова, ми будемо вітати вас з радістю.

 

Благодать Господа нашого Ісуса нехай буде з вами!

 

Джерело & Контакт:

Веб-сайт: https://www.mcreveil.org
Електронна пошта: mail@mcreveil.org

Натисніть тут, щоб завантажити цю книгу в PDF