Вербування Для Господа


Послання всім, хто бажає благословення


Для всіх тих, хто бажає благословень, Господь набирає армію перекладачів, щоб перекласти вчення Сайту www.mcreveil.org однією з мов, перелічених на сайті.


Мета полягає в тому, щоб зробити всі чудові вчення, які Господь дає нам, доступними для всього світу. Якщо ви освоїте одну з мов, доступних на сайті, знайте, що ви можете поставити це на службу Господу. Він потребує, щоб ви переводили ці вчення в те, щоб зробити їх доступними для людей кожного народу, племені, раси і континенту.


Не соромтеся ставити свої таланти на служіння Господу, щоб поширити Його послання на весь світ. І якщо ви не можете перекладати вчення, але знаєте людей, які можуть це зробити, заохочуйте їх до цього.


І якщо у вас є талант читати біблійні вчення в аудіо та / або відео, або в будь-якій іншій області, яка може сприяти просуванню Господньої роботи, не соромтеся зв'язатися з нами.


Ваш внесок буде вітатися. Господь потребує, щоб ви просував Його роботу. Настав час зробити себе корисним для Ісуса Христа, свого Господаря, і накопичити свої благословення на Небі. Якщо ви хочете бути частиною цієї армії Господа, не соромтеся звертатися до нас за адресою mail@mcreveil.org, вказуючи, якою мовою ви хочете працювати.


Благодать зо всіма, що незмінно люблять Господа нашого Ісуса Христа!

Натисніть тут, щоб завантажити цю книгу в PDF