Nábor pro Pána


Poselství všem, kteří touží po požehnání


Pro všechny ty, kteří touží po požehnání, Pán je nábor armádu překladatelů překládat učení Stránky www.mcreveil.org v jednom z jazyků uvedených na webu.


Cílem je zpřístupnit všechna úžasná učení, která nám Pán dává, všem lidem na světě. Pokud tedy ovládáte některý z jazyků dostupných na webových stránkách, vězte, že ho můžete dát do služby Pánu. Potřebuje, abyste překládali tato učení tak, aby byla k dispozici lidem každého lidu, každého kmene, každé rasy a každého kontinentu.


Neváhejte dát své talenty do služeb Pánu, abyste mohli šířit Jeho poselství do celého světa. A pokud nemůžete přeložit učení, ale znáte lidi, kteří to dokážou, povzbuďte je, aby tak učinili.


A pokud máte talent na čtení audio a/nebo video učení nebo v jakékoli jiné oblasti, která může pomoci posouvat Pánovo dílo, neváhejte nás kontaktovat.


Váš příspěvek bude vítán. Pán potřebuje, abyste pracovali pro pokrok Jeho díla. Nyní je čas, aby se sami užitečné pro Ježíše Krista svého Pána a hromadit svá požehnání v Nebi. Pokud chcete být součástí této armády Pána, neváhejte nás kontaktovat na e-mailové adrese mail@mcreveil.org uvedením, ve kterém jazyce chcete pracovat.


Milost se všemi, kdo milují našeho Pána Ježíše Krista nepomíjející láskou!

Klikněte zde pro stažení této knihy ve formátu PDF