Nė fillim ishte Fjala dhe Fjala ishte pranė Perėndisė, dhe Fjala ishte Perėndi.
Ai (fjala) ishte nė fillim me Perėndinė. Tė gjitha gjėrat u bėnė me anė tė tij (fjala), dhe pa atė
nuk u bė asnjė nga ato qė u bėnė. Nė atė ishte jeta, dhe jeta ishte drita e njerėzve. Gjoni 1:1-4

Mirėsevini nė mcreveil.org


PARALAJMĖRIM LIDHUR ME DĖSHMITĖ

MESAZH PĖR USHTARĖT E KRISHTIT

PARAKUSHTET PĖR STUDIME BIBLIKE

REKRUTIMI PĖR ZOTIN

VAKSINA COVID-19: PROJEKT GJENOCIDI PLANETAR

PAGĖZIMIN E UJIT

FORMULA E PAGĖZIMIT ME UJĖ

PAGĖZIMI ME FRYMĖN SĖ SHENJTĖ DHE TĖ FOLURIT NĖ GJUHĖ

SI TA LĖSH KAMPIN E SATANAIT

DĖMSHPĖRBLEJĖ DĖMIN

RINGJALLJA E FUNDIT E KISHĖS: VIZIONI I TOMMY HICKS


      Klikoni kėtu pėr tė hyrė nė faqen e internetit      
             
     
     
             
     
   
   
     
   
   
             Gjithnjė, o Zot, fjala jote ėshtė e qėndrueshme nė qiejtė. Psalmet 119:89
Fjala jote ėshtė njė llambė nė kėmbėn time dhe njė dritė nė shtegun tim. Psalmet 119:105

Do ta njihni tė vėrtetėn dhe e vėrteta do t'ju bėjė tė lirė. Gjoni 8:32