Вербування для Господа

 

Послання всім, хто бажає благословення

 

Для всіх, хто бажає благословення, Господь набирає армію перекладачів для перекладу вчень сайту www.mcreveil.org на всі мови, будь то африканські, американські, азіатські чи європейські.

 

Мета полягає в тому, щоб зробити всі чудові вчення, які Господь дає нам доступними для всього світу. Отже, якщо ви опаную будь-яку мову, будь-якою письмовою мовою, знайте, що ви можете покласти це на служіння Господу. Йому потрібно, щоб ви переклали ці вчення, щоб зробити їх доступними для людей кожного народу, племені, раси та континенту.

 

Не соромтеся ставити свої таланти на служіння Господу, щоб поширити Його послання на весь світ. І якщо ви не можете перекладати вчення, але знаєте людей, які можуть це зробити, ви можете заохотити їх це зробити.

 

Ваш внесок буде вітатися. Господь потребує, щоб ви просував Його роботу. Настав час зробити себе корисним для Ісуса Христа, свого Господаря, і накопичити свої благословення на Небі. Якщо ви хочете бути частиною цієї армії Господа, не соромтеся зв’язуватися з нами за адресою mail@mcreveil.org із зазначенням, якою мовою ви хочете перекласти.

 

Нехай Господня благодать спочиває на вас!