VÄRBAMINE ISSANDA JAOKS

 

Sõnum kõigile, kes soovivad õnnistusi

 

Kõigile neile, kes soovivad õnnistusi, värbab Issand tõlkijate armee, et tõlkida saidi õpetusi www.mcreveil.org kõigis keeltes, Kas aafrika, ameerika, aasia või Euroopa.

 

Eesmärk on teha kõik need imelised õpetused, mida Issand meile annab, kõigile kättesaadavaks kogu maailmas. Nii et kui te valdate mis tahes keelt, mis tahes kirjakeelt, siis teadke, et saate selle panna Issanda teenistusse. Ta vajab teid, et tõlkida neid õpetusi, et teha need kättesaadavaks iga rahva, iga hõimu, iga rassi ja iga kontinendi inimestele.

 

Ärge kõhelge panna oma andeid Issanda teenistusse, et levitada Tema sõnumit kogu maailmale. Ja kui te ei saa õpetusi tõlkida, kuid teate inimesi, kes seda suudavad, võite julgustada neid seda tegema.

 

Teie panus on teretulnud. Issand vajab teid oma töö edendamiseks. Nüüd on aeg teha ennast kasulikuks Jeesusele Kristusele oma Isandale ja koguda oma õnnistusi Taevas. Kui sa tahad olla osa sellest Issanda armeest, siis võta meiega ühendust aadressil mail@mcreveil.org ja anna teada, millisesse keelde sa tahad tõlkida.

 

Olgu Issanda arm teie peal!